Корпоративне керування

Корпоративне керування

Відданість компанії "Нетафім" принципу стабільності починається з кодексу прозорості. Ми ділимося усією інформацією, знаннями й усім широким і різнобічним досвідом, якого ми набули протягом років.

Відкритість і чесність є двома характеристиками, що вирізняють підтримку компанією "Нетафім" її партнерів і компаньйонів по всьому світі. Саме зазначені цінності є підвалинами того шляху, яким ми скеровуємо їх для досягнення прибутків і успіху, створення нових робочих місць і започаткування нових ділових проектів. Це ті цінності, якими також проникнуті наші стосунки з постачальниками, конкурентами й урядовими агенствами, з якими ми ведемо бізнес.

Зрештою, останнє, проте не менш значуще зауваження – ми серйозно сприймаємо наш обов’язок стосовно людей компанії "Нетафім", наших власних працівників, щодо їх просунення і підтримки – гарантуючи повагу й рівність – і працюючи для того, щоб привертати до себе, розвивати й утримувати внутрішні таланти, де б вони не були, завжди гарантуючи здоров’я, безпеку і дотримання прав людини щодо тих, хто працює на нас.

Для компанії "Нетафім" стабільність починається вдома.

Site by NGSoft.
Remember my preferences