Екологічна стабільність

Екологічна Cтабільність

Хоча життя не може існувати без води, саме вода є тим ресурсом планети, що швидко виснажується. На щастя, вода – це те, на чому "Нетафім" знається дуже добре і з чим працює найкраще. Невід’ємна частина нашого прагнення до стабільності – це повне заглиблення у боротьбу за краще навколишнє середовище, при цьому особлива увага приділяється тим сферам, де "Нетафім" може досягти найкращих результатів.

Саме тому ми підписали "Водний мандат першої особи" (CEO Water Mandate) і залишаємося прихильниками збалансованої кількості викидів CO2 в атмосферу в межах промислових сільськогосподарських проектів, й стежимо за тим, щоб під час розробки й планування наших проектів екологічні питання завжди серйозно враховувалися.

Людство мусить годуватися, але не завжди є можливість виростити достатньо їжі, щоб вистачило на всіх. Обов’язок компанії "Нетафім" перед світовою громадськістю виражається у набагато більшому, аніж створенні теорій. Спираючись на наші розвинені технології, ми допомагаємо створювати і підтримувати такі умови, які буквально дозволяють вирощувати врожай у пустелі. І де б людина не вгризлася в планету, залишивши після себе глибокі рубці й виснаженість, ми допомагаємо поліпшити й зцілити спустошений ландшафт.

Site by NGSoft.
Remember my preferences