КРАПЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ
КРАПЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ
НАША ПРОДУКЦІЯ СТВОРЕНА
НА СВІТОВОМУ ДОСВІДІ Є НАДІЙНИМ
РІШЕННЯМ ДЛЯ ВАШИХ
ОСОБИСТИХ ПОТРЕБ.
Крапельна продукція для сільського господарства
Наші різноманітні крапельниці та крапельні лінії пропонують найбільш надійні у економічному відношенні та раціональні рішення щодо підґрунтового та поверхневого зрошення у сільському господарстві.
Крапельна Продукція для Ландшафту
Наші інноваційні продукти крапельного та мікрокрапельного зрошення базуються на передових практиках гідромеліорації та технологіях покращення ландшафтного дизайну.
Підґрунтова Продукція Крапельного зрошення
Наші крапельниці тривалого використання сприяють напрямку широкого промислового потоку, що дозволяє часткам легко проходити крізь них, фактично ліквідуючи забруднення.
СПРІНКЛЕРИ - розбризкувачі
ПРОПОНОВАНА НАМИ ШИРОКА ЛІНІЯ
СПРІНКЛЕРІВ ТА МІКРОСПРІНКЛЕРІВ
ЗАДОВОЛЬНИТЬ
НАЙВИБАГЛИВІШИХ ПОКУПЦІВ
Розбризкувачі Та Мікророзбризкувачі в с/г
Спроектовані для різних культур, наші універсальні розбризкувачі, мікророзбризкувачі/ емітери вважаються на ринку збуту найбільш надійними та довговитривалими.
Мікророзбризкувачі для ландшафтів
Підтримуючи лідерство у крапельному зрошенні протягом десятиріч, ми виступаємо піонерами щодо інновацій у зрошенні шляхом використання мікророзбризкувачів для застосування у індустрії ландшафтного дизайну.
Розбризкувачі та Мікророзбризкувачі для розробки ґрунту
Маючи 40-річний досвід у розробці крапельного зрошення, ми надаємо передові рішення щодо використання розбризкувачів для промислової розробки ґрунту.
Компліментарна продукція
НАШІ КОМПЛІМЕНТАРНІ ПРОДУКТИ
З ДОДАКТКОВИМИ ПОЗИТИВНИМИ
ОСОБЛИВОСТЯМИ ЗБІЛЬШУЮТЬ РІВЕНЬ
ЯКОСТІ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШИХ
ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ.
Регулювання Процесу Вирощування с/г культур - СМТ
Ми забезпечуємо широкий діапазон послуг з чіткого контролю, моніторингу та надаємо технічну підтримку продукції для покращення регулювання процесу вирощування сільськогосподарських культур.
Гнучкі трубопроводи
Наші високоякісні трубопроводи є гнучкими, розбірними та раціональними у використанні для систем крапельного зрошення та спринклерних систем.
Фільтри та Клапани
Ми пропонуємо фільтри, клапани та регулятори, створені для простих ручних та повністю автоматизованих систем зрошення.
Зрошувальні системи
Наші ефективні системи зрошення, що відповідають передовим промисловим технологіям, збільшують об’єм та покращують якість врожаїв по всьому світу.
Аксесуари та З’єднувачі
Види Аксесуарів та З’єднувачів компанії «Нетафім» виготовлені, щоб служити доповненням та підтримувати ефективне професійне використання зрошувальних систем.
Продукція сільськогосподарського обладнання
Ми пропонуємо безліч способів використання сільськогосподарського обладнання та інструментів для покращення функціональності та ефективності систем крапельного зрошення.
Site by NGSoft.
Remember my preferences