ЗРОШУВАННЯ

Компанія Нетафім постійно розширює й покращує свої пропозиції щодо інтелектуальних систем крапельного зрошування і мікрозрошування, в опорі на більш, аніж 40-річний досвід новаторства й апробації своїх систем на практиці в сільськогосподарському зрошуванні по всьому світі. Ми повсякчас пам’ятаємо про обіцянку нашої компанії допомогати клієнтам вирощувати більші врожаї з меншими витратами й постійно відшукуємо нові шляхи для виконання цього зобов’язання. Використання найефективнішої в світі технології крапельного зрошування й мікрозрошування, з одного боку, й розуміння еволюціонуючих потреб розмаїтої та динамічної клієнтської бази, з іншого, сприяють тому, що наші рішення завжди більш точні, контрольовані, послідовні й творчі, ніж будь-які інші.
ВІДКРИТИЙ ГРУНТ
ВІДКРИТИЙ ГРУНТ
Сади
Сади
Інтелектуальна продукція компанії Нетафім для крапельного й мікрозрошування об’єднує в собі передові методики збереження водних ресурсів і технології для посиленого зрошування ландшафту. При застосуванні традиційних наземних іригаційних систем вода втрачається через випаровування, розпил вітром, туман або розтікання на поверхні. Технологія наших інноваційних систем крапельного зрошування передбачає подачу води безпосередньо до кореневої зони рослини, що дозволяє оптимізувати використання води й водночас збільшити красу й здоров’я рослини.
Суспільні Парки
Суспільні Парки
Приватні Ландшафти
Приватні Ландшафти
Розробки Нетафім для гірничої промисловості перевершують традиційні методи, пропонуючи комплексні системні рішення для максимальної рекуперації металу. Наші високоякісні лінії крапельного зрошування забезпечують однорідне зрошування, мінімізують засмічення й забезпечують функціональність, у той час як цінні послуги з планування гідравліки допомагають досягти оптимальних результатів.
Кучне Вилуговування
Кучне Вилуговування
Site by NGSoft.
Remember my preferences