Швидкий Пошук Послуг
Знайти

Agronomy

Компанія Нетафім була заснована в 1965 р. фермерами й агрономами, які вважали мікрозрошування оптимальним варіантом вирішення однієї з найбільш актуальних світових проблем: недостачі якісної води для виробництва продуктів харчування.
Ця ідея і досі є стрижневою для всіх продуктів Нетафім, кожен із яких спеціально спроектований для того, щоб сприяти збереженню водних ресурсів.
Агрономічний відділ компанії Нетафім функціонує, спираючись на чотири ключові аспекти:
  •  Корпоративна місія – підтримка нашої позиції як світового лідера з постачання маловодних зрошувальних систем
  •  Динаміка ринку – набуття та збереження унікальних конкурентних переваг у межах мінливого ринку  
  •  Професійне виконання – забезпечення цінних результатів
  •  Зміна – задоволення постійно еволюціонуючих потреб наших партнерів
Нашими основними цінностями, які завжди гармонійно сполучаються з корпоративною культурою Нетафім, є чесність, довіра й робота в команді, відданість справі, повага, широта поглядів і жага до перемоги.
 
Агрономічні і технічні рекомендації
 
Як світовий лідер, компанія Нетафім та її співробітники пропонують своїм клієнтам переваги багатого досвіду і технологій ноу-хау, консультуючи їх щодо вибору оптимальної системи зрошування для їх конкретних потреб і місцевих природних умов.
Наші агрономи відіграють ключову роль у поширенні заснованої на досвіді, всебічної й сучасної інформації про застосування технології мікрозрошування в сільському господарстві, садівництві, ландшафтному дизайні та дернуванні, тепличному господарстві, гірничій промисловості, використанні стічних вод й інших галузях.
Ми пропонуємо насправді цінну ідею городникам, розробникам політики приватних і державних компаній, консультантам, фізичним особам, діловим партнерам, організаціям, фермерським спільнотам і націям, допомагаючи їм у розробці вдосконалених і комплексних методик для циклу ґрунт-вода-удобрювач-рослина.
У результаті підвищується продуктивність використання води й ефективність застосування добрив, родючість земель і, зрештою, маємо стабільні та прибуткові системи виробництва сільськогосподарської продукції. До того ж, наша продукція та рішення сприяють економії добрив і ресурсів води для сільського господарювання.
 
Інформація й управління знаннями в галузі сільського господарства
 
Наш аграрний відділ безперервно здійснює збір, узагальнення, аналіз, синтез і поширення інформації про нові агротехнічні розробки. Ми збираємо інформацію й створюємо вдосконалену базу даних щодо мікрозрошування вирощуваних культур з урахуванням таких аспектів: методи зрошування, потреби рослин у воді й програма мікрозрошування, розпорядження добривами і програмування їхньої подачи, методи вирощування культур, якість води і технічне обслуговування системи крапельного зрошування, внесення хімікатів з водою для зрошування, органічне землеробство, обробка ґрунту, боротьба з бур`янами тощо.
Інформаційний центр Нетафім в цей час знаходиться в стадії розробки, щоб далі стати одним чільних світових закладів, що надають знання в галузі сільського господарства й обмінюються ними. Значення центру полягає в запропонованій ним підтримці навчання та розвитку вмінь, він є ключовим фактором сприяння поширенню ідей передового сільського господарства в усьому світі.  
 
Стратегічна підтримка
 
Наша стратегічна підтримка включає надання вказівок, стратегічне спрямовування та консультації щодо мікрозрошування вирощуваних сільськогосподарських рослин і технологій подачі води і добрив. Ми пропонуємо нашу підтримку впливовим сільськогосподарським організаціям, що займаються організацією водопостачання, науково-дослідним інститутам, навчальним закладам і посадовцям, що відповідають у приватних і державних організаціях за формування політик і прийняття рішень, організовуючи консультації й зустрічі з експертами, семінари, симпозіуми, міжнародні конференції і тренінги, а також курси підвищення кваліфікації. Також, ми здійснюємо техніко-економічне обґрунтування, оцінку ризиків і аналіз вигідності витрат щодо різноманітних варіантів застосування водних ресурсів у сільському господарстві та їхнього збереження.
Окрім цього, ми пояснюємо стратегічні перспективи більш ефективного планування різних проектів мікрозрошування та їхньої кращої реалізації.
 
 
Site by NGSoft.
Remember my preferences