Швидкий Пошук Послуг
Знайти

Проекти і Дизайн

 

Найкращі в світі сільськогосподарські продукти досі залежать від того, як їх впроваджують
Успіх сучасних сільськогосподарських проектів щодо забезпечення високих врожаїв при збереженні стабільності й ефективності виробництва залежить не тільки від упроваджуваних технологій, а й від знань, компетентності та досвіду тих, хто їх упроваджує. Навіть найкраща в світі продукція досі залежить від того, як її впроваджують. Вона має підходити до конкретного типу води, клімату та ґрунту, слід добре прорахувати норму внесення добрив, підготувати ґрунт і зробити багато чого іншого. 
Незрівняні знання й передовий досвід
Працюючи протягом більш, аніж чотирьох десятиліть, майже в 110 країнах, ми набули незрівняних знань і передового досвіду впровадження прогресивних технологій зрошування при вирощуванні широкого спектру сільськогосподарських культур. Ця унікальна перспектива реалізується в наших проектах, і ми ділимося нею з нашими клієнтами. Ми вже працювали майже з усіма різновидами культур, в умовах майже всіх типів клімату, ґрунту, ландшафту та джерел води. Одне завжди залишається незмінним щодо сільського господарства – для кожної з потреб існує декілька шляхів її вирішення. Розуміння того, що саме впроваджувати і як це краще зробити, враховуючи всі перелічені параметри, є ключовим фактором переваги над нашими конкурентами й відіграє провідну роль у забезпеченні успішності проектів. 
Поєднання передової агрономії з чудовими інженерними рішеннями
Компанія "Нетафім" пропонує комплексну систему підтримки для свого обладнання, яка передбачає тісний супровід проекту протягом всього його життєвого циклу. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, що надаються професійними сертифікованими агрономами, інженерами і розробниками, техніками зрошувальних систем й іншими спеціалістами. Таке унікальне поєднання передової агрономії та чудової інженерії є надзвичайно важливим для забезпечення успішності проектів із позиції інженерних рішень і агрономії.  
 Цикл реалізації сільськогосподарських проектів 
 
 • Техніко-економічне обґрунтування – агрономічна, інженерна та економічна експертиза проекту для встановлення можливості його реалізації і визначення, які варіанти здійснення є більш придатними для конкретного ґрунту і бюджету.
  Детальніше 
   
 • Детальний дизайн – детальний дизайн проекту і виклад його технічних характеристик перед виконанням. На цій стадії розробляється детальна проектна схема, формується "Перелік матеріалів" (Bill of Materials, BOM), в якому описано обладнання й інфраструктуру, перераховане все необхідне для інженерних і монтажних робіт.
 
 • Закупівля обладнання – "Нетафім" керує всіма етапами процесу закупівлі обладнання, починаючи від визначення найкращих постачальників, до своєчасності закупівлі та доставки товарів до місця реалізації проекту.
 
 • Встановлення системи – експерти компанії "Нетафім" установлюють систему на території замовника, виконуючи всі необхідні монтажні роботи, або просто здійснюють професійний нагляд за встановленням системи і надають консультації.
  Детальніше
   
 • Навчання і технічна підтримка – "Нетафім" проводить технічне й агрономічне навчання під час технічної експлуатації систем, а також надає агрономічні консультації щодо того, як збалансувати встановлену передову систему зрошування.

Детальніше

Site by NGSoft.
Remember my preferences