Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

У відповідності з нашими багаторічними корпоративними цінностями, ми тримаємо зв’язок з людьми, яких ми обслуговуємо, й піклуємося про них, звертаючись з пропозиціями до наших партнерів по всьому світі, наших клієнтів та наших працівників і забезпечуючи їх усіма перевагами нашого досвіду, так що вони, у свою чергу, можуть поділитися своїм успіхом з іншими.

Як активні й відповідальні члени світової спільноти, ми активно здійснюємо пошук і створюємо партнерства із зацікавленими сторонами, разом з якими ми визначаємо – а потім просуваємо – суспільну політику розумного розпорядження ресурсами навколишнього середовища.

Для подальшого і кращого поширення інформації щодо проблем навколишнього середовища й закриття інформаційних пробілів там, де ми їх знаходимо, ми заснували "Академію Нетафім", яка підтримує зв’язок з клієнтами, існуючими й потенційними, і допомагає їм навчитися бути ефективними й продуктивними виробниками харчових продуктів. Навіть у найбільш несприятливих умовах і в найвіддаленіших місцях ми намагаємося допомогти великим і малим громадам підвищити свою здатність прогодуватися.

У компанії "Нетафім" ми слухаємо, думаємо й запроваджуємо, і ми втілюємо в життя те, що проповідуємо – кожного дня і на кожному рівні.

Site by NGSoft.
Remember my preferences