Водний мандат першої особи

Водний мандат першої особи

Компанія "Нетафім" приєдналася до "ВОДНОГО МАНДАТУ ПЕРШОЇ ОСОБИ" – Ініціативи лідерів бізнесу по створенню партнерства з міжнародною спільнотою. 

Ця ініціатива виросла з тісного й плідного партнерства між Глобальною угодою, урядом Швеції і групою компаній і спеціалізованих організацій, відданих боротьбі з проблемами недостатньості і чистоти водних ресурсів. Вона має вигляд приватної суспільної ініціативи, сконцентрованої на виробленні стратегій і рішень для оптимізації негативних наслідків глобальної кризи водних ресурсів, перші ознаки якої видно вже сьогодні.

Метою ініціативи "Водний мандат першої особи" є залучення по всьому світі необхідної для ефективного вирішення назрілих проблем кількості компаній, які в сукупності з іншими зацікавленими партнерами бажають докласти серйозних зусиль, щоб зробити свій внесок у вирішення таких проблем.  Завжди, коли це можливо, ця ініціатива координуватиме зусилля і роботу з існуючими програмами щодо збереження водних ресурсів – всесвітніми й місцевими – для максимального збільшення впливу. Цілком природно, що Офер Блох (Ofer Bloch), наш Генеральний директор, був серед перших керівників компаній по всьому світі, хто підтримав цю ініціативу.

The CEO water mandate 

Водний мандат першої особи мовою оригіналу.

Site by NGSoft.
Remember my preferences