НАВЧАТИ ТА НАВЧАТИСЯ

Вступ

 

Починаючи з 1965 року, компанія Нетафім набула великого досвіду по всьому світі, співпрацюючи з поколіннями виробників сільськогосподарської продукції для розробки ефективних і новаторських
рішень, перетворюючи місцеві сільськогосподарські культури, ґрунти і воду в поживні продукти харчування, корм для тварин і якісний одяг. Групи експертів з компанії Нетафім володіють обширними знаннями про свої сфери діяльності, однак, це тільки частина загальної картини, до якої ми прагнемо. Інформаційний центр компанії Нетафім охоче ділиться своїми глибокими спеціальними знаннями і професійними вміннями з широким колом зацікавлених осіб по всьому світі. Для досягнення цієї мети ми ретельно підібрали провідних агрономів, які тепер виступають у ролі Лідерів з інформації про урожаї сільськогосподарських культур, а їхню діяльність очолює Менеджер Агро-інформаційного відділу.
Їх постійною місією є збір інформації про сільськогосподарські культури у мережі компанії Нетафім і перетворення її на доступну і корисну для вас.

Інформаційний центр компанії Нетафім пропонує цінну інформацію про введення нових сільськогосподарських культур у форматі відео або презентацій. Щоб полегшити доступ до наукових матеріалів, які висвітлюють досвід крапельного зрошування, і зробити його зручнішим для вас, наші експерти підібрали короткі резюме статей. Приклади історій успіху роз’яснюють економічні результати використання ліній крапельного зрошування, а кращий досвід менеджменту представляє ефективні технології й покращені методи практичного застосування крапельного зрошування в межах цієї динамічної промислової галузі. Зрештою, маркетингові матеріали й тренінги щодо сільськогосподарських культур можуть бути корисними для вас і надалі, адже у них пропонується практичніший підхід. За потреби отримати більше інформації, ми радо пропонуємо вам переглянути сторінки з відповідями на запитання, які задають найчастіше, схожі посилання або просто звернутися до Інформаційного центру компанії Нетафім.

 

Site by NGSoft.
Remember my preferences