Центри навчання

Навчальні центри

Зважаючи на такі важливі цінності, як потреба в обміні знаннями й безперервності навчання, компанія Нетафім з самого початку свого існування розробила навчальні програми для покращення можливостей і економічних результатів своєї цільової аудиторії по всьому світі, а саме, фермерів і ділових партнерів, таких як дилери.

Коли йдеться про тренування та навчання, існує великий спектр професійних способів передачі та обміну ноу-хау технологіями: індивідуальні демонстрації практичного застосування продукції, регіональні збори фермерів, семінари на тему сільськогосподарських культур, які займають половину дня, відвідування в навчальних цілях тощо.

Окрім щоденного прямого навчання, велика кількість крупних дочірніх компаній Нетафім, наприклад, у Мексиці та Індії, пропонують структуроване навчання в спеціально обладнаних навчальних приміщеннях і демонстраційних навчальних центрах на відкритому повітрі. В Ізраїлі існує три таких центри під керівництвом Агро-маркетингового відділу.
 

Навчальний центр Нетафім з технології крапельного зрошування

Заснований у 2006 році у Кіббуці Хацерим, Ізраїль – під керівництвом пана Еліезера Келмезеса (Eliezer Kelmeszes) (магістр наук).

Провідна спеціалізація: Технології крапельного зрошування

Основною метою центру є передача знань про технологію крапельного зрошування, особливо про переваги унікальних ліній крапельних систем компанії Нетафім.

Які основні навчальні проблеми розглядаються в цьому центрі?
Системи крапельного зрошування – Оскільки Нетафім постійно випускає на ринок нові лінії систем крапельного зрошування для підвищення врожайності та заощадження водних ресурсів, навчання часто пов’язане з останніми поколіннями таких крапельних систем: Тіран (Tiran), Тайфун (Typhoon), Стрімлайн (Streamline), PCJ, Унірам (Uniram) та Деріпнет (Deripnet).

Історія крапельного зрошування – Оскільки центр розташований у кіббуці, де в 1965 році інженер з водних питань Сімча Бласс (Simcha Blass) винайшов систему крапельного зрошування, історія крапельного зрошування та історія заснування компанії Нетафім розповідається саме тут.

Клієнти з яких частин світу відвідують цей навчальний центр?
Клієнти Нетафім приїжджають в основному з англомовних та іспаномовних країн, це міжнародні ділові партнери, такі, як дилери, представники інститутів, які спеціалізуються на вивченні зрошувальних систем, представники світу університетської науки та численні високоповажні гості.
Який навчальний підхід використовується у центрі?


Передача знань у межах невеликих груп, шляхом передових мультимедійних технологій, презентацій у класі, польових демонстрацій та надання друкованих копій.
 

Агро-технологічний навчально-дослідний парк Нетафім 

Заснований у 1998 році у Кіббуці Магал, Ізраїль.
 

Основною метою центру є передача знань про численні сільськогосподарські технології Нетафім, такі, як різноманітні рішення для теплиць, зрошувальні системи для відкритого поля, додаткове обладнання та сільськогосподарська техніка.

Провідна спеціалізація: сільськогосподарські тепличні технології

Які основні навчальні проблеми розглядаються в цьому центрі?

Теплиця – навчання часто пов’язане з адаптацією сільськогосподарських тепличних технологій до різних кліматичних умов, сільськогосподарських рослинних культур, водних ресурсів та ґрунтів, і має на меті пояснити, чи слід вирощувати врожай прямо в ґрунті чи це необхідно робити в гідропонних субстратах.

Зрошувальні системи – Система низького тиску (Low Pressure System, LPS) і сімейна малогабаритна крапельна система Family Drip System (FDS).

Додаткове обладнання – Постачання продукції, наприклад, фільтрів.

Агро-техніка – встановлення лінійних крапельних установок, машин для видалення обладнання.

Хто з усього світу приїжджає до цього навчального центру?

Клієнти Нетафім, міжнародні ділові партнери, такі, як дилери, дослідники, студенти, а також представники урядових агенцій.

Який навчальний підхід застосовується у центрі?

Передача знань у межах невеликих груп, шляхом демонстрацій, відвідування полів і презентацій у класі.

 

Навчально-дослідний центр садівництва та виноградарства

Заснований у 2003 році на полях Кіббуца Афтах, Ізраїль – Під керівництвом пана Зіва Чарітта (Ziv Charitt) (бакалавр аграрних наук).

Основною метою центру є передача знань про технологію крапельного зрошування, особливо її конкурентні переваги для садівництва та виноградарства.
Провідна спеціалізація: Листяні фрукти
Які основні навчальні проблеми розглядаються в цьому центрі?
Застосування у садівництві поверхневих і підповерхневих систем крапельного зрошування (Subsurface drip irrigation, SDI)  .
Зрошування винограду, призначеного для виробництва вина.
Серед інших тем розглядаються питання щодо технічного обслуговування, фільтрації, фертигації та контролю за зрошуванням.
Сільськогосподарські культури, які вирощуються на землях центру в демонстраційних цілях, включають яблука, нектарини, персики, ківі й виноград (для виробництва вина).

Хто з усього світу приїжджає до цього навчального центру?
Клієнти Нетафім, дослідники листяних фруктів і студенти

Який навчальний підхід застосовується у центрі?

Оскільки центр оточений сільськогосподарськими полями, які займають 100 гектарів (приблизно 250 акрів), це метод передачі знань у межах невеликих груп шляхом демонстрацій, виїздів на поля, які знаходяться просто поруч, презентації в класі та надання друкованих копій.

Site by NGSoft.
Remember my preferences