Турбота про воду

ВОДНІ РЕСУРСИ

Водні ресурси – Використання води у сільському господарстві
 
Водні ресурси - Вступ
Вода є важливою для виживання усіх відомих форм життя. Брак води означає брак форм життя. Світу все більше загрожує серйозна недостатність води і дефіцит якісного водопостачання в сільському господарстві, адже світове сільське господарство і промисловість суперничають з місцевим населенням щодо доступу до прісної води і її використання..
Тільки 0.3% світової води придатні для використання, при цьому 70% від цього споживає сільське господарство (FAO). У звіті Організації Об’єднаних Націй про зміни клімату (2007 рік), передрікалося, що до 2050 року середньорічні показники доступності води зменшаться на 10-30% у деяких сухих регіонах ближче до екватора.
 
Компанія Нетафім винайшла крапельне зрошування у 1965 році, в пустелі Негев на півдні Ізраїлю для кращого обслуговування місцевого сільського господарства на посушливих землях. Протягом цих чотирьох десятиліть Нетафім накопичила велику кількість "ноу-хау" для оптимізації відносин по вісі ґрунт-рослина-вода, особливо за умов недостатніх і непостійних опадів.
Правильне розуміння цих базових агрономічних концепцій сприяло мудрому використанню іригаційних систем і оптимальній ефективності використання водних ресурсів (water use efficiency, WUE). Компанія Нетафім також присутня у географічних зонах, де врожаї отримують занадто багато води, але, головним чином, вона діє саме в районах, де врожаї часто страждають від недостачі води.
 
Програма компанії Нетафім "Водні ресурси" була заснована у 2005 році, щоб зреагувати на питання, які піднімалися вирощувачами урожаїв на полях – питання про якість і обсяг водних ресурсів. Обробка води – це термін, який використовується в Нетафім на позначення повторного використання стічних вод для їхнього подальшого вигідного використання в сільськогосподарському й ландшафтному зрошуванні, а також у виробничих процесах. Нетафім віддана справі підтримки своїх клієнтів, як вирощувачів урожаїв, так і менеджерів агропромислових компаній, шляхом надання рішень щодо забезпечення якісних і достатніх водних ресурсів, головним чином, для крапельного зрошування. Шляхом докладених зусиль по проведенню досліджень і забезпеченню розвитку, компанія Нетафім розробила скоректовані пропозиції, такі, як передові системи фільтрації і асортимент продукції з Технології Управління Врожаєм (Crop Management Technology, CMT), які дозволяють здійснювати належне зрошування за допомогою відпрацьованої води різної якості. (CMT)
 
Рішення в межах програми "Водні ресурси" компанії Нетафім були розроблені для дотримання урядових постанов з огляду на питання збереження навколишнього середовища і здоров’я людини, а також для подолання загальнопоширеної турботи щодо якості води. Але що входить у це рішення, і які послуги воно включає?
 
 
Водні ресурси – Рішення, запропоновані компанією Нетафім
Нетафім створила виконане за індивідуальним замовленням, повноциклове рішення для ефективного зрошування, яке включає три компоненти. Щоб отримати доступ до рішень програми "Водні ресурси" компанії Нетафім, слід зв’язатися з найближчим відділенням Нетафім.
 
1. Послуги з консультування й техніко-економічного обґрунтування
Кожен проект розпочинається з хімічного й гідрологічного аналізу зразка води, який ви можете надіслати в нашу лабораторію. Результати слугуєть важливою вказівкою щодо того, яка технологія виявиться найоптимальнішою.
 
2. Технологічні й фінансові послуги
Компанія Нетафім надає широкий спектр технологічних і фінансових послуг:
- Детальний інженерний проект
- Сучасна фабрика для дизайну й виробництва обладнання
- Високопрофесійні конструкторські команди
- Команди по забезпеченню функціонування і технічного обслуговування обладнання
- Послуги високорозвиненої лабораторії і мобільна лабораторія
- Рішення щодо фінансування: Під ключ, B.O.O.T., домовленість з постачальниками
 
3. Послуги з нагляду і управління проектом
Компанія Нетафім пропонує своїм клієнтам послуги з нагляду за здійсненням проекту й управління ним, включаючи монтаж обладнання і його технічне обслуговування:
- Навчання операторів на місцях
- Допомога під час запуску обладнання
- Консультації й професійна підтримка протягом використання системи
- Моніторинг і нагляд за процесом оптимізації
- Періодичні огляди
- Повсякденне і періодичне обслуговування
 
 
Водні ресурси – Можливі рішення
У компанії Нетафім з водними ресурсами пов’язані дві основні сфери діяльності.
Перша має назву "ОДНЕ рішення для однієї проблеми з джерелом водопостачання", і спеціалізується на очищенні води, використання відпрацьованої води і знесолювання - рішення, які полегшують отримання води, необхідної для крапельного зрошування, і дозволяють отримати воду кращої якості для вирощування кращих урожаїв сільськогосподарських культур.
 
Друга сфера діяльності, яка розглядається як "ДЕКІЛЬКА рішень для однієї проблеми з джерелом водопостачання" включає використання відпрацьованої води з відходів агропромислової діяльності. Ця нова сфера професійної діяльності уможливлює повторне використання натуральних відходів агропромислової діяльності для створення додаткового джерела енергії.
 
 
""ОДНЕ рішення для однієї проблеми з джерелом води" Очищення води і Нетафім "
Очищення води
це процес видалення забруднюючих речовин з джерела сирої води для того, щоб збільшити обсяг води, доступної для особливих цілей, таких як зрошування.
 
Зазвичай процес очищення включає елементи видалення шляхом застосування одного або декількох з обраних методів:
1. Флокуляція і/ або коагуляція – При флокуляції дрібні частинки збиваються докупи, утворюючи жмутки. Коагуляція – це процес, при якому хімічна речовина сприяє з’єднанню молекул.
2. Осадження – Описує рух молекул у розчинах або часток у суспензіях як реакцію на зовнішній вплив, такий як сила тяжіння, відцентрова сила або електрична сила.
3. Фільтрація – Метод використання сітки фільтру для видалення з води часток, які в іншому випадку можуть забити систему. Розмір сіток виражений у такій одиниці, як меш, при цьому більші числа означають менші отвори у сітці. Наприклад, у крапельному зрошуванні рекомендований діапазон розміру варіює від 80 до 200 меш, залежно від якості води і типу системи крапельного зрошування.
4. Дезинфекція – Антимікробні заходи, які застосовуються для знищення мікроорганізмів.
5. Окислення – Ефективний шлях видалення заліза і марганцю з води.
 
Приклад застосування:
Багато проектів було реалізовано в Австралії, де з води треба видалити залізо, щоб її можна було використовувати для крапельного зрошування.
 
 
""ОДНЕ рішення для однієї проблеми з джерелом води""
Використання відпрацьованої води – переробка води і Нетафім
Відпрацьована вода це будь-яка вода, якості якої заподіяно шкоду внаслідок впливу антропогенних факторів.
 
Установки переробки відпрацьованої води (Wastewater treatment plants, WWTP) можуть включати три періодичні процеси:
1. Анаеробна обробка
2. Аеробна обробка
2.1 Мембранний Біо-Реактор (Membrane Bio-Reactor, MBR)
2.2 Процес активації мулу
2.2.1 Первинна обробка – Процес механічної обробки
- Видалення великих об’єктів (екранування)
- Видалення піску і гравію
- Попереднє осадження
2.2.2 Вторинна обробка – процес біологічної обробки
- Система аерації – Активований мул
- Вторинний очисник
2.2.3 Третинна обробка – Хімічна обробка агропромислових відходів – хлор
 
Приклад застосування:
Ізраїль країна, де відсоток обробленої відпрацьованої води для зрошування є найбільшим і становить 75%. Іспанія є другою в світі країною, проте в ній оброблена відпрацьована вода становить 25%.
Країни, що розвиваються, мають найвищий потенціал для застосування установок по обробці відпрацьованої води.
 
 
""ОДНЕ рішення для однієї проблеми з джерелом води""
Знесолювання & Нетафім
Знесолювання являє собою процес відділення, застосовуваний для зменшення надлишку солі і мінералів, які містяться у воді, для того, щоб отримати прісну воду, яка годиться для зрошування або споживання людиною/тваринами.
Вода, отримана у процесі знесолювання, загалом має менш, ніж 500 мг/л розчинених твердих часток і підходить для більшості випадків використання в сільськогосподарських, домашніх і промислових цілях.
 
Існує два типи водних ресурсів, які потребують знесолювання:
1. Солонувата вода
2. Морська вода
 
Провідною технологією опріснення є технологія зворотного осмосу (Reverse Osmosis, RO), заснована на мембранній технології.
Мембранні процеси пов’язані з використанням нещільних мембран для відділення солі від води.
Компанія Нетафім рекомендує і пропонує знесолення солонуватої води за допомогою зворотного осмосу.
 
Приклад застосування:
Повні проекти опріснення під ключ були успішно реалізовані в Греції, Албанії та Кенії Історія успіху в Кенії: Ферма площею 50 гектарів, на якій вирощували квіти, вирішила покращити свої врожаї, щоб вирощувати троянди на експорт з використанням тепличної технології. Через солонувату воду ця нова операція була неможлива. Компанія Нетафім виконала аналіз води, підготувала інженерний проект і доставила установку для зворотного осмосу потужністю 20 кубометрів води на годину.
 
 
""ДЕКІЛЬКА рішень проблеми єдиного джерела води""
Використання відпрацьованої води агропромислового фільтрату й Нетафім
Вода використовується у багатьох агропромислових процесах, для охолодження, промивки і додавання в продукцію. На долю промисловості припадає близько чверті світового використання води, і ця цифра збільшиться зі збільшенням економічного розвитку.
Нетафім має "ноу-хау" для використання відпрацьованої води агропромислового фільтрату як джерела електроенергії.
 
Приклад застосування:
Млин для переробки цукрової тростини в Таїланді з видаленням рідини у процесі віджиму цукрової тростини: використання відпрацьованої води (Waste water treatment, WWTP) – Наявність води – Повторне використання води для вироблення електроенергії і підвищення рівня енергетичного самозабезпечення - Покращення іміджу завдяки екологічно раціональним акціям.

Операції з лісом в Індії по видаленню целюлози у процесі виробництва паперу: використання відпрацьованої води (Waste water treatment, WWTP) – Наявність води – Повторне використання води для зрошування ландшафту фабрики – Поліпшення іміджу завдяки екологічно раціональним акціям.

Лінія виробництва помаранчевого соку в Китаї, де в процесі виробництва вилучався органічний виробничий брак: використання відпрацьованої води (Waste water treatment, WWTP) – Повторне використання води для вироблення електроенергії і підвищення рівня енергетичного самозабезпечення – Покращення іміджу завдяки екологічно раціональним акціям.
 
 
Що це означає для вас?
Отримуючи вигоду від нашого польового інженерного досвіду використання води, разом з нашим лідерством у галузі крапельного зрошування, присутністю по всьому світі й місцевими центрами підтримки клієнтів, ви можете сподіватися на отримання найкращого можливого результату від використання ваших водних ресурсів, де б у світі ви не знаходилися. Ласкаво просимо до реалістичного, екологічно стабільного сільського господарства.
 
 
Схожі посилання
 
Організація Об’єднаних Націй:Огляд статистичних даних щодо водних ресурсів для різних країн, Аквастат
Організація Об’єднаних Націй, Продукти харчування й сільське господарство
 
Федерація Водного середовища (WEF) – "Навчальна програма" включає навчальні матеріали і спеціалізований глосарій.
WEF є безприбутковою освітньою й технічною організацією (заснована в 1928 році) Місія WEF – збереження світового водного середовища

 

 
Австралія: брошура про рішення по відновленню води
Нетафім Австралія

 

Муніціпальні можливості щодо повторного використання води

 

 

 

Site by NGSoft.
Remember my preferences